Xerox® Mobil İş Çözümleri

Yolda iş yapmak size akrobasi gibi görünebilir, ama mobil çözümlerimiz varken hiç de öyle değil. İşiniz sizi nereye götürürse götürsün, uygulama ve çözümlerimiz sayesinde kolayca iletişim kurabilir, bağlanabilir ve güvenle çalışabilirsiniz.

Xerox® İşyeri Çözümleri

Baskı cihazlarınız da en az sizin kadar bağlı olmalı. Yazıcı filonuzu yönetin ve her marka ve konumdaki yazıcılarınız için mobil üretkenlik sağlayın. Bulut bazlı veya yerinde mobil çözümlerimizden birini seçin.

@PrintByXerox

@PrintByXerox, e-posta özellikli herhangi bir mobil cihazdan bir ConnectKey® yazıcıya sorunsuz yazdırma olanağı sunan ücretsiz bir mobil yazdırma uygulamasıdır. Tüm Xerox® AltaLink® ve VersaLink® ürünleri @PrintByXerox uygulamasını standart olarak içerir, böylece ürünü kutudan çıkarır çıkarmaz bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Mobil Çalışma için Xerox® ConnectKey® Uygulamaları

ConnectKey özellikli yazıcı veya MFP'nize mobil çözüm uygulamalarını indirin ve hayatınızı kolaylaştırın! Uygulama Galerisindeki popüler uygulamalarımızdan birini seçin veya bizimle birlikte çalışarak işletmenize özel bir uygulama geliştirin.

Xerox® İş Yeri Mobil Uygulaması

MFP kullanıcı paneline dokunmak zorunda kalmadan uzaktan kontrol ile akıllı telefonunuzu kullanarak işleri tarayabilir, yazdırabilir, kopyalayabilir veya gönderebilirsiniz. App Store ya da Google Play mağazasından uygulamayı ücretsiz olarak indirin.

WiFi Baskı

Birçok yazıcı, WiFi baskı sayesinde kablosuz ağlara bağlanarak bilgisayar, akıllı telefon ve tabletlerle kablosuz baskı bağlantısı kurabilir.